News:

The pulse of Latvian startup scene: Week #45

8 months ago

#StartinLatvia to cooperate with international companies in development of next generation digital identity solution, sets up proto-companies for development of high-tech products, and more.

What is the future of Latvian science startup scene?

10 months ago

Latvian science startups have raised over €5M investment, and are looking to double this figure soon.

Koatum from Latvia wins Life Sciences Baltics 2016 startup Pitch Challenge

10 months ago

Koatum, a Riga-based startup developing hybrid bioactive medical implant coatings, was voted as the winner of Life Sciences Baltics 2016 startup Pitch Challenge by a 8-strong jury on Thursday.

Ziņas:

Eksperts: Latvijā tikai tad taps inovatīvas tehnoloģijas, ja to izstrādi atbalstīs arī vietējais bizness

8 months ago

Latvijas uzņēmumi lielākoties ievieš zinātņietilpīgas tehnoloģijas pēc tam, kad tās ir aprobētas un atzītas citur pasaulē, taču bieži vien tie nav gatavi uzņemties risku līdzdarboties mūsu valstī topošu augsto tehnoloģiju attīstīšanā un piemērošanā savām vajadzībām, uzskata…

Latvijas start-up uzņēmumu vides apskats: 45. nedēļa

8 months ago

#StartinLatvia sadarbosies ar starptautiskiem uzņēmumiem digitālās identitātes risinājuma izstrādē, veido protouzņēmumus augsto tehnoloģiju produktu izstrādei un vēl.

Rīgā sākas konference ‘Comercialization Reactor 11th Ignition Event’

9 months ago

Zinātniekiem nav jābūt uzņēmējiem, tas ir absolūti aplams priekšstats, taču jebkuras inovatīvas, potenciāli patentējamas idejas autoram ir jāmeklē uzņēmīgi partneri, lai kopā radītu pieprasītu, pārdodamu produktu, uzskata platformas ‘Komercializācijas reaktors’ vadītājs un…

Next Event:
This company is too busy for events. Ping them directly above.
Advisors: