Rietumu eCom 21

16. un 17. novembrī Rīgā, viesnīcā 'Radisson Blu Hotel', ar Rietumu Bankas atbalstu notiks Baltijā lielākā starptautiskā konference, kas veltīta e-komercijas jomai – Rietumu eCom21

 

Šogad uzmanības centrā ir cilvēks – klients, patērētājs, informācijas avots, tāpēc konferences tēma ir 'E-Commerce HD2 – Homo Digitalis in High Definition'.

 

Tie, kuri nesaskata lietotāja, kas ir arī maksātājs, nozīmīgumu un pievēršas tikai "inovācijām inovāciju dēļ", parasti noslēdz savu projektu tikai ar skaistu ideju. Ideja un spēja to realizēt cilvēka – patērētāja – interesēs atšķir neveiksmīgus un veiksmīgus uzņēmumus e-komercijas biznesā. Kāpēc vienam izdodas lielisks starts, bet cits paliek nezināms, lai gan arī viņam ir izcilas idejas? Un kāpēc lietotāji bieži vien izvēlas risinājumu, kas varbūt nav ne labākais, ne ērtākais pieejamais tirgū? Šie visi būs jautājumi, uz kuriem konferences organizētāji sola rast atbildes kopā ar pasaules mēroga ekspertiem.

 

Konferencē ir aicināti piedalīties e-komercijas uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, tiešsaistes biznesu īpašnieki un attīstītāji, kiberdrošības speciālisti, IT sistēmu speciālisti un programmu nodrošinājuma izstrādātāji, kā arī maksājumu sistēmu veidotāji, vadītāji un vadošie speciālisti, finanšu eksperti, mārketinga speciālisti.

 

Reģistrācija: https://ecom21.com/en/registration/ 

Pasākuma programma: https://ecom21.com/en/programme/