Industrijas digitālajā reklāmā

Ne visi cilvēki esam vienādi, arī katram uzņēmumam un industrijai ir savas īpašās nianses. Un arī vienojoši elementi.

Darbnīca tiem, kas vēlas gūt ieskatu par veiksmīgu digitālo mārketingu sava uzņēmuma pārstāvētajā industrijā, un par to, kas veiksmīgi strādā citās industrijās, lai aizgūtu papildus idejas, ko realizēt.

Tiks apskatīti piemēri un ieskicētas drošas industriju digitālā mārketinga metodes un risinājumi, no kurām iedvesmoties stratēģijas veidošanā. Apskatītās industrijas: medicīna, e-komercija, tūrisms, apdrošināšana, software produkti, jurisprudence, apmācības, konsultācijas uc.

  • Kā ne-digitālam biznesam gudri ienākt digitālās reklāmas pasaulē, maksimāli izmantojot savu pieredzi,
  • Konkurence, tās monitorēšana. Vai ir vērts mācīties no konkurences vai pašam kalt savu ceļu? Vai un kad ir jāsāk uztraukties par konkurenci?
  • Sezonalitātes ietekme uz rezultātu un tās veiksmīga paredzēšana un maksimizēšana labākam rezultātam.

Darbnīcu vadīs Irbe Katrīna Zolneroviča - digitālā mārketinga aģentūras 'Infinitum' Reklāmas nodaļas vadītāja un viena no sešiem 'Google' sertificētiem treneriem Latvijā. Savā ikdienā Irbe veido un vada reklāmas kampaņas uzņēmumiem, kas darbojas ekomercijas, medicīnas, apdrošināšanas, finanšu, tūrisma u.c. nozarēs. Irbe un viņas komanda strādā ar tādiem reklāmas kanāliem kā 'Google' (Search, Display, 'YouTube'), 'Facebook', 'adQuota', 'Adform', 'RTB House', 'Yandex', 'TrafficJunky', 'Bing', 'LinkedIn', 'Twitter'.