ĪSTĀ TELPA [uzņēmējs + students = komanda]

14. februārī plkst. 15.00 atgriežas pasākums ĪSTĀ TELPA. Durvis būs atvērtas ikvienam interesentam, kurš vēlas sadarboties. ĪSTĀ TELPA mainās, taču vieta paliek tā pati – LIAA Jelgavas biznesa inkubators, Peldu iela 7!

Šogad tā ir vieta un telpa, kur satiekas uzņēmēji un studenti. Uzņēmēji, kuri meklē studentus savai komandai un studenti, kuriem ir vēlme sadarboties, meklē prakses vietu, pētījuma savam maģistra darbam vai vienkārši vēlas izmantot savas zināšanas un piestrādāt studiju laikā. Sadarbības veidošana ir pašu rokās, taču inkubators palīdzēs satikt vienam otru ĪSTĀ TELPA ietvaros.

Kā tas notiks?

STUDENTIEM katram tiks dotas 3 minūtes, lai sevi prezentētu uzņēmējiem - zināšanas, pieredze, un tas, ko viņš meklē, piemēram, uzņēmēju, kura vadībā vēlas izstrādāt bakalaura vai maģistra darbu, iespēju piepelnīties grafiskajā dizainā u.t.m.l.
Ja esi students un vēlies sevi prezentēt (prezentācijas sagatavi nosūtīsim), tad reģistrējies šeit: ej.uz/istatelpa-studentiem

UZŅĒMĒJIEM pēc studentu prezentācijām būs iespēja uzrunāt tos studentus, kurus viņi redz savā komandā (piemēram, sociālo tīklu administrēšanai, pētījuma veikšanai, tulkošanai u.c.)
Ja esi uzņēmējs, un meklē noteiktas zināšanas studentos vai vēlies paplašināt savu komandu, reģistrējies pasākumam šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/pasakums-ista-telpa-jelgava-14-feb-2019

Iepriekšēja reģistrācija obligāta, vietu skaits ierobežots.