"IT Waffle Meetup" par spēļu izstrādi, botu trenerēšanu un mākslu tehnoloģijās

Pirmais stāsts par nākotnes profesiju, kas jau pašlaik kļūst populāra - botu treneri. Kāda ir botu treneru ikdiena un, kā notiek botu izstrāde, apmācība, trenēšana. Par to stāstīs 'Lattelecom' apmācību eksperte un čatbotu trenere Aļona Rastihina kopā ar čatbotu treneri Andi Neilandu.

Arvis Magone izstrādā spēlēs, kā arī 2D un 3D datorgrafiku jau 10 gadus. Pašlaik viņam ir mērķis atrast līdzīgi domājošus un realizēt interesantus spēļu projektus neatsakoties no AR (augmentētā realitāte) / VR (virtuālā realitāte), kur tas būtu iespējams. Noteikti būs interesanti tiem, kam interesē spēļu izstrāde, kā arī tiem, kas grib uzsākt vai jau strādā pie kāda sava spēles projekta.

Paula Vītola ir jauno mediju māksliniece un doktorantūras studente Liepājas Universitātē. Paula pastāstīs par dažādiem radošiem veidiem, kā rada mākslu, izmantojot tehnoloģijas. Projektā 'Light-Net' viņa izveidoja pati savu internetu jeb modeli īstajam internetam, lai aicinātu cilvēkus aizdomāties kā lietas darbojas. Savukārt, projektā 'Sun Sounds' izveidots bezvadu komunikācijas medijs un veikti skaņas ieraksti, izmantojot saules gaismu. 

Visiem pasākuma apmeklētājiem ir iespēja uzdot jautājumus katram no runātājiem, kā arī papļāpāt par industrijas aktualitātēm un paprasīt viedokli vai padomu. Viss norisināsies brīvā gaisotnē ar stāstiem, vafelēm un dzērieniem. Pasākums ir bezmaksas.