LATA konference 'Atvērta sadarbība inovācijām'

2019. gada 31. janvārī Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notiks Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas (LATA) konference 'Atvērta sadarbība inovācijām' un ikgadējā Gada balvas ceremonija par ieguldījumu atvērto informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstrādē, izmantošanā un popularizēšanā.

Konferences tēma ir sadarbības veicināšana inovāciju atbalstam – kā valstij un privātajam sektoram veicināt uz atvērtām tehnoloģijām un atvērtiem datiem balstītu inovāciju radīšanu. Pasākuma laikā varēs uzzināt par sadarbības iespējām, ieguvumiem un izaicinājumiem, kas var rasties, veidojot inovatīvus risinājumus no atvērtajiem datiem un atvērtām tehnoloģijām. Fokusā būs viedās pilsētas, valsts pārvalde, uzņēmēji un atvērto datu kopienas. Sākums plkst. 9.00. Programma šeit: https://lata.org.lv/konference2019/.

Pasākuma noslēgumā notiks arī prestižā LATA Gada balvas ceremonija par ieguldījumu atvērtu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstrādē, izmantošanā un popularizēšanā. Pieteikumu iesniegšana ir atvērta līdz 22. janvārim: https://bit.ly/2S5hwCM.

Balvas tiks pasniegtas trīs kategorijās. Publiskajā sektorā piešķirs balvu par atvērtāko iestādes darbu, privātajā sektorā par izcilāko tehnoloģiju risinājums biznesā un fiziskai personai par būtiskāko ieguldījumu atvērto tehnoloģiju popularizēšanā.

Dalība konferencē ir bezmaksas, bet iepriekšēja reģistrācija obligāta. Reģistrācija: https://bit.ly/2GqSVXV.