Pārmaiņu vadības un komunikācijas meistarklase

Mēs dzīvojam nebeidzamo pārmaiņu laikmetā. Uzņēmumi un organizācijas izdzīvo tādu nenoteiktību, kā vēl nekad. Tas nozīmē nepārtrauktus izaicinājumus tikt galā ar izmaiņām ārējā vidē un transformācijām organizācijas iekšienē. 

Nereti vadītāju galvā skan jautājums: Kā ar to tikt galā? Kā izskaidrot darbiniekiem? Vai viņiem vispār ir jāzina? Taču darbinieki izdzīvo šo nenoteiktību vēl intensīvāk, kas var beigties ar produktivitātes kritumu, pārdošanas rādītāju pasliktināšanos un reputācijas riskiem.

Meistarklase veltīta visiem, kuri ir daļa no pārmaiņām un to vadības:
- tiem, kuri ir atbildīgi par to, lai jauni projekti, procesi, produkti, uzņēmumi ne tikai labi izskatītos uz papīra, bet darbotos arī dzīvē;
- tiem, kuru dienaskārtībā ir uzņēmumu apvienošana, bet nodarbina jautājums, kā tos apvienot ne tikai juridiski, bet arī komandas un kultūras līmenī.

Brīvā gaisotnē lektore dalīsies zināšanās un pieredzē, kā arī pārrunās, diskutēs, praktizēs šādas tēmas:
- sistēmiskais skatījums uz pārmaiņām un organizāciju;
- ko pārmaiņas pieprasa no vadītājiem? Ko tās nozīmē darbiniekiem?
- uzņēmuma kultūras transformācijas pārmaiņās;
- iekšējās komunikācijas stratēģijas pārmaiņu laikā;
- darbinieku iesaistīšanas modeļi.

Dalībnieki uz vietas izdzīvos pārmaiņu komunikācijas pieredzi un liks lietā un testēs pārmaiņu komunikācijas instrumentus.

Dalības maksa 85 euro (-20% katram kolēģim, ko ņemsi līdz)
___________________

Meistarklasi vada stratēģiskās komunikācijas konsultante Ieva Zaumane. Viņas pieredzes bagāžā teju 20 gadi dažādās organizācijā un jomās, kur notikušas pārmaiņas ('Hansabanka', Tiesībsarga birojs, 'Hauska&Partner', LIAA, VIAA, VAS 'Latvijas Pasts'). Viņa vadījusi projektus un komandas, uzstājusies starptautiskās un vietējās konferencēs, prezentējot ar iekšējās komunikācijas problēmjautājumiem saistītus tematus. Šobrīd zīmola 'Systemic Change' īpašniece, konsultē vadītājus valsts pārvaldes, nevalstisko organizāciju sektorā, biznesā un paralēli izstrādā doktora disertāciju biznesa vadības nozarē. 
Vairāk par autori: http://systemic-change.org/