Satura mārketings, 2. daļa

Sociālo mediju darbnīcas ar Artūru Medni. SATURA MĀRKETINGS: no "kas tas ir" līdz "tips&tricks" - 2. daļa

 

Kāpēc cilvēki dalās ar informāciju? Kā zīmoliem veidot atbilstošu saturu, lai cilvēki gribētu ar to dalīties? Kas to veicina un kas tam traucē? Kāds saturs “strādā” labāk? Kā uzņēmumi un organizācijas to var izmantot savā labā? Cilvēki dalās ar informāciju nevis tāpēc, ka viņiem patīk jūsu zīmols, bet gan tāpēc, ka tiem patīk viņu draugi. Arī preces un pakalpojumus mēs biežāk iegādājamies no tiem, kurus mēs zinām, kas mums patīk un kam mēs uzticamies.
Klātienē apgūsim dažādas jaunas satura mārketinga metodes un idejas par to, kā veicināt zīmola atpazīstamību un piešķirt vērtību uzņēmuma radītājam saturam.

Darbnīca uzņēmumu mārketinga, pārdošanas un PR nodaļu vadītājiem, pašvaldību un valsts iestāžu komunikāciju speciālistiem, mediju, PR un reklāmas aģentūru darbiniekiem, satura menedžeriem un kopīraiteriem.

Darbnīcu vadīs Artūrs Mednis, jauno mediju un digitālā mārketinga speciālists ar 15 gadu pieredzi komunikāciju nozarē. 2009. gadā Artūrs nodibināja un 6 gadus attīstīja sociālo mediju aģentūru Inspired Digital, kopš pagājušā gada vada digitālā satura mārketinga aģentūru New Black. Kopš 2005. gada Artūrs un viņa komanda ir vairākkārt saņēmuši apbalvojumus par labākajām un efektīvākajām mārketinga kampaņām tādos reklāmas festivālos kā Password, Adwards, Golden Hammer, Baltic PR Awards, u.c.

Darbnīcas norise plānota ar pārtraukumu kafijas pauzei.
Darbnīcas norises laiks: 15. decembris plkst. 10.00 - 13.00
Norises vieta: Birojnīca, Berga Bazārs

Dalības maksa vienai darbnīcai: 90 EUR