Sieviete uzņēmējdarbībā - izaicinājumi un iespējas

Uzņēmējdarbība un sieviete.Biznesa vide Latvijā ir gana atvērta un iespējām bagāta, lai sievietei – uzņēmējai būtu iespējams sevi apliecināt kā veiksmīgai vadītājai un līderei. Bet vai tiešām viss ir tik vienkārši? Ja atmetam aizbildinājumus par stereotipisku domāšanu vai citiem mītiem, kas vēl varētu traucēt uzņēmējdarbības attīstībai, kuras priekšgalā ir sieviete?

 

Izdevniecība Dienas bizness un Latvijas tiešās tirdzniecības asociācija, sadarbībā ar banku Citadele un Latvijas biznesa sieviešu asociāciju „Līdere“ 2017. gada 12. janvārī rīkos konferenci sievietēm – uzņēmējām, lai runātu par biznesa vidi Latvijā, kā arī veicinātu uzņēmēju iniciatīvu pašām attīstīt savu biznesu.Cik viegli ir attīstīt savu biznesu vietējā un starptautiskā līmenī, esot sievietei? Kuras ir tās nozares, kurā sieviete – uzņēmēja ir pārsteigums? Kā atšķiras biznesa vide Baltijas valstīs? Konferencē pazīstamas ļoti veiksmīgas uzņēmējas atklās savu pieredzi, varbūt pat veiksmes (vai smaga darba) atslēgu, kas ļauj kāpt aizvien augstāk.

 

Vietēja un starptautiska mēroga eksperti iepazīstinās ar jaunākajiem sasniegumiem darba tirgus attīstībā, par iespējamiem uzņēmējdarbības modeļiem, kuri varētu veicināt uzņēmējdarbības uzsākšanu. Valsts pārvaldes pārstāvji, uzņēmēji un citi eksperti diskutēs par sieviešu uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.