Klientu speciālists

PolyLabs - inovatīvs ķīmijas ražošanas uzņēmums, kas specializējas atjaunojamo produktu ražošanā 50 miljardus vērtā poliuretāna industrijā pasaules mērogā aicina pievienoties komandai:

Klientu attiecību speciālistu.

Tev būs šādi visparīgie pienākumi:

•      Jaunu starptautisku tirgu apguve un klientu piesaistīšana pasaules mērogā;

•      Vadīt pārdošanas aktivitātes ar esošiem uzņēmuma klientiem;

•      Uzņēmuma pārstāvēšana starptautiskās izstādēs un vizītēs pie klientiem;

•      Pārzināt PolyLabs piedāvātos produktus, nodrošināt esošajiem klientiem informāciju par produktiem un sniegt konsultācijas par tiem sadarbībā ar uzņēmuma ķīmiķiem;

•      Ievākt un uzskaitīt klientu atsauksmes par produktiem;

•      Veikt tirgus izpēti, konkurentu apskatus, cenu monitoringu un sekot līdzi industrijas globālajām tendencēm;

•      izstrādāt priekšlikumus atbilstoši noteiktā tirgus un klientu paradumiem un prasībām.

Prasības:

•      vēlama augstākā izglītība ekonomikā, biznesa vadībā vai starptautiskās attiecībās (var būt pēdējo kursu students/e);

•      vēlama pieredze pārdošanā un klientu apkalpošanā;

•      Prezentācijas un pārrunu vadīšanas prasmes;

•      Spēja pieņemt lēmumus patstāvīgi, uzņemties atbildību, izrādīt iniciatīvu;

•      Prasme argumentēt un pārliecināt;

•      Ļoti labas angļu valodas zināšanas;

•      Enerģija, neatlaidība, optimisms;

Piedāvājam:

• Interesantu un dinamisku darbu inovatīvā augošā starptautiskā start-up uzņēmumā;

Darbu ar pasaulē plaši zināmiem zīmoliem 50 miljardus $ vērtā industrijā;

• Atalgojumu 600-1200 eur (pēc pārbaudes laika atkarībā no rezultātiem);

• lieliskas izaugsmes iespējas salīdzinoši īsā laikā;

• Iespēju patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu (arī apvienot ar studijām);

Iespēju padarīt pasauli par zaļāku vietu.

Kontaktinformācija

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „ Klientu attiecību speciālists” sūtīt uz e-pastu: office@plantpoly.com.

Informācija par atlases rezultātiem tiks sniegta tiem kandidātiem, kuri būs saņēmuši uzaicinājumu uz interviju. Vairāk informācijas par Polylabs lasi www.polylabs.eu.