Investments
Previous funding
Total:
500 000 €
Fundraising
Raising:
News:

The Latvian Startup Association has elected a new board

2 days ago

The board will be lead by Egita Polanska, startup recruiter for Startup Wise Guys, the leading B2B accelerator in the Baltics. 

What tools do Latvian startups use?

2 years ago

10 Latvian startupers share their favorite tools. Have you tried them all?

Ziņas:

Ievēlēta jauna Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas 'Startin.lv' valde

2 days ago

'Latvijas Start-up uzņēmumu asociācijas 'Startin.lv'' biedri ievēlējuši jaunu valdi, kas turpinās attīstīt organizāciju nākamajos divos gados. Valdē ir gan jaunuzņēmumu pārstāvji, gan nozares pasākumu rīkotāji. Valdes darbu turpmāk vadīs EGITA POĻANSKA, Eiropas vado&scaro...

‘Mailigen’ piedāvā jaunu e-pasta mārketinga automatizācijas sistēmu

9 months ago

Latvijas IT uzņēmums ‘Mailigen’ nācis klajā ar būtisku sistēmas uzlabojumu, kas atvieglos darbu ar e-pasta mārketingu un ļaus ietaupīt laiku, veidojot saņēmēja uzvedībai pielāgotus e-pastus.

Foto: Kā Latvijas start-up delegācija brauca uz ‘Latitude59’

2 years ago

31.maijā un 1.jūnijā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās šīs valsts nozīmīgākā tehnoloģiju konference ‘Latitude59’, ko apmeklēja vismaz 1500 cilvēku, un šogad uz to bija ieradusies, iespējams, pati lielākā start-up vides delegācija no Latvijas.

Next Event:
This company is too busy for events. Ping them directly above.
Jobs:
  • Guest Blog Contributor
    Guest Post Submission To Integrated Marketing Blog   We share expert opinion, experience, advice and real life case studies   Mailigen believe that knowledge-sharing help...
    See details