News:

The pulse of Latvian startup scene: Week #41

2 years ago

#StartinLatvia presents device which helps modernize used cars, hails Latvia as an alternative financing super-power and more.

The Pilot MINI will make cars smarter and safer around the world

2 years ago

Pilot Automotive Labs confirmed the completion of the Pilot MINI, a unique device designed to retrofit aftermarket cars and increase their safety, connectivity, and autonomous driving functionality.

The pulse of Latvian startup scene: Week #22

2 years ago

#StartinLatvia secures EUR 100,000 investment in Finland, ranked among the best startups, suffers an unsuccessful Indiegogo campaign, and more.

Ziņas:

Garage48 Hardware & Arts Riga - vieta, kur smags darbs mijas ar izklaidi

1 year ago

Pirmo reizi Rīgā norisināsies 'Garage48 Hardware & Arts' hakatons, kas uz nedēļas nogali pilsētu pārvērtīs par inovāciju centru. Pieci veiksmīgi hakatoni jau norisinājušies Igaunijā un Gruzijā, un nu 'Garage48 Hardware & Arts' izpletis savus spārnus arī Latvijā.

Uzņēmums 'Pilot Automotive Labs' iekļuvis 'Jaguar Land Rover' inkubatorā ASV

1 year ago

"Tā tas tagad ir - esam ar vienu kāju liela ražotāja rūpnīcā un ar vienu kāju startup pasaulē," saka uzņēmuma izveidotājs Rihards Gailums. Tā kā autoražošanas nozare ir diezgan noslēgta, 'Pilot Automotive Labs' bija vajadzīgs pusotrs gads, lai iekļūtu īstajās aprind...

Latvijā grib bezpilota auto izmēģinājuma trasi kā Singapūrā

1 year ago

Mobilo sakaru operators "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) sadarbībā ar Rīgas Augsto tehnoloģiju izglītības biedrību uzsākuši darbu pie bezpilota auto tehnoloģiju izmēģinājumu trases izveides Latvijā. Pašlaik tiek izskatīti vairāki varianti, kur trase varētu atrasties. ...

Next Event:
This company is too busy for events. Ping them directly above.