Investments
Previous funding
Total:
280 000 €
Fundraising
Raising:
News:

The pulse of Latvian startup scene: Week #2

11 months ago

#StartinLatvia attracts sizeable investment, launches new cooperation, expands into uncharted sports territories and more.

The pulse of Latvian startup scene: Week #50

1 year ago

#StartinLatvia wins alternative financing award, expands into Israel, gets ready to send the best startups to Silicon Valley and more.

Property management platform Rention expands into Israel

1 year ago

Developers of the property management platform Rention continue expanding, they have now also received a request from clients in Israel to combine property management processes into a single system.

Ziņas:

Top 'Riga Tech Park' - viena no lielākajām koprades telpām Rīgā

2 months ago

Rīgā, Cēsu ielā 15 durvis jaunuzņēmumiem vēris 'Riga Tech Park' - koprades telpa, kas tuvāko mēnešu laikā spēs piedāvāt Latvijā lielāko darba platību telpu jaunuzņēmumiem.

Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija sāk izmantot startup 'Rention' pakalpojumus

9 months ago

Latvijā veidotā nekustamo īpašumu apsaimniekošanas platforma 'Rention' uzsākusi sadarbību ar Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju (LNPAA). Asociācijas pārstāvji atzīst, ka ir skepse biedru vidū, un arī piedāvātās izmaksas ir augstas, taču m...

Startup uzņēmums 'Rention' sadarbībā ar 'Decta' nodrošinās ērtus maksājumus

10 months ago

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēma, Latvijas startup uzņēmums 'Rention', un 'Decta' - maksājumu procesinga centrs - paziņo par sadarbības līguma noslēgšanu un vienkāršotās interneta maksājumu pieņemšanas sistēmas ieviešanu. Tādēj...

Next Event:
This company is too busy for events. Ping them directly above.