Investments
Previous funding
Total:
280 000 €
Fundraising
Raising:
News:

One year post TechChill - where is this Startup Europe award winner now?

1 year ago

Last year at TechChill, Alexander Zelinsky and his team won the Startup Europe Awards 2016 in the “Smart Cities” category with their startup Rention.

The pulse of Latvian startup scene: Week #2

2 years ago

#StartinLatvia attracts sizeable investment, launches new cooperation, expands into uncharted sports territories and more.

The pulse of Latvian startup scene: Week #50

2 years ago

#StartinLatvia wins alternative financing award, expands into Israel, gets ready to send the best startups to Silicon Valley and more.

Ziņas:

Top 'Riga Tech Park' - viena no lielākajām koprades telpām Rīgā

1 year ago

Rīgā, Cēsu ielā 15 durvis jaunuzņēmumiem vēris 'Riga Tech Park' - koprades telpa, kas tuvāko mēnešu laikā spēs piedāvāt Latvijā lielāko darba platību telpu jaunuzņēmumiem.

Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija sāk izmantot startup 'Rention' pakalpojumus

2 years ago

Latvijā veidotā nekustamo īpašumu apsaimniekošanas platforma 'Rention' uzsākusi sadarbību ar Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociāciju (LNPAA). Asociācijas pārstāvji atzīst, ka ir skepse biedru vidū, un arī piedāvātās izmaksas ir augstas, taču m...

Startup uzņēmums 'Rention' sadarbībā ar 'Decta' nodrošinās ērtus maksājumus

2 years ago

Nekustamo īpašumu apsaimniekošanas sistēma, Latvijas startup uzņēmums 'Rention', un 'Decta' - maksājumu procesinga centrs - paziņo par sadarbības līguma noslēgšanu un vienkāršotās interneta maksājumu pieņemšanas sistēmas ieviešanu. Tādēj...

Next Event:
This company is too busy for events. Ping them directly above.